metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wiesniak ~wiesniak (Gość)26.04.2023 15:16

Super sprawa ,ale patron lasu to chyba przesada.

85


gian ~gian (Gość)26.04.2023 17:09

Będzie zdrowsze powietrze :) i ekolas
Bravo.

75


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)27.04.2023 07:23

No tak ,na miejsce ściętych zdrowych drzew sadzą następne ,gdzie po kilkunastu latach będą ściete

53


wojciech ~wojciech (Gość)27.04.2023 07:51

Ogłupienie wszelkich decydentów sięga już szczytów. Czy wszystko już w Polsce musi być JPII ? Szkoła JPII, droga JPII, chodnik JPII, las JPII, buda dla psa JPII, kibel JP2. Całkowicie już odwaliło !

91


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)26.04.2023 21:22

Dlaczego tylko pan burmistrz był w pantofelkach ?? Chyba za dużo zarabia albo nie wiedział gdzie i po co jedzie- wstyd do potęgi !! Rządzą nami ludzie przy których "Dyzma" bałby się gębę otworzyć !

72


podKAŁczanin ~podKAŁczanin (Gość)27.04.2023 21:02

Byłem i ja i swoje drzewko posadziłem. Dzięki temu lesistość w powiecie wzrosła.

12


ja ~ja (Gość)28.04.2023 08:30

Akcja po to żeby media miały o czym mówić i pisać. Kilkunastu ludzi by posadzić parę tysięcy drzew w ciągu dnia, a nadleśnictwa mają takie maszyny, gdzie każda z nich może posadzić kilkanaście tysięcy drzew w ciągu doby... jeżeli już sadzić to u siebie na działce...

01


lasyiobywatele.pl ~lasyiobywatele.pl (Gość)26.04.2023 17:30

Super szkolenia się przydadzą. Trzeba uświadomić, że można ciąć zdrowe 100 letnie drzewostany i sądzić malutkie drzewka, które rosną po kilkadziesiąt lat. Niszczy to nie tylko środowisko ale i ptactwo, zwierzynę leśna i roślinność.

104


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat